DOLAR 32,2402 0.13%
EURO 34,8506 -0.03%
ALTIN 2.410,720,05
BITCOIN 2180326-2,28%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bosch’un 18V akülü serisiyle tadilat işleri hem pratik hem hızlı
  • Gün Gazete
  • Gündem
  • Bosch’un 18V akülü serisiyle tadilat işleri hem pratik hem hızlı

Bosch’un 18V akülü serisiyle tadilat işleri hem pratik hem hızlı

Bosch Elektrikli El Aletleri, tasarladığı üstün teknolojili ürünlerle yapı inşaat işleri, donatılı beton, montaj, iklimlendirme, tesisat veya elektrik işleriyle uğraşan tüm profesyonellerin ihtiyacı olan uzun süreli ve güvenli gücü sağlayarak, yenileme işlerinin daha hızlı tamamlanmasına ve daha iyi sonuç alınmasına yardımcı oluyor.

ABONE OL
Temmuz 4, 2022 08:39
Bosch’un 18V akülü serisiyle tadilat işleri hem pratik hem hızlı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yazın gelmesiyle birlikte evlerde tadilat günleri başladı, ustalar çoktan kolları sıvadı. Yenileme işlerinin öngörülemeyen zorluklarla dolu olduğunu bilen ve özellikle yapı-inşaat işleri, donatılı beton, montaj, iklimlendirme, tesisat veya elektrik işleriyle uğraşan profesyoneller, çalışmaları esnasında uzun süreli bir güce ihtiyaç duyuyor.

Bosch Elektrikli El Aletleri, tasarladığı gelişmiş teknolojiye sahip el aletleri ve uyumlu aksesuarları ile kullanıcılarının, çalışmaları sırasında ortaya çıkan zorlukların üstesinden gelmesini kolaylaştırıyor. Böylece profesyoneller yenileme işlerini hızlı ve iyi sonuçlarla tamamlıyor.

Daha hızlı yenileme, daha iyi sonuç

Bosch Professional 18V akü serisi, yenileme işleminin daha hızlı yapılmasını ve daha iyi sonuç alınmasını sağlıyor. Aynı sınıfta 2008’den beri üretilen tüm akülü Bosch Professional elektrikli el aletleriyle yüzde 100 uyum sağlayan seri hem kolay kullanımı hem de tadilat işlerinin çoğunu tamamlayacak kadar hassas ve güçlü olmasıyla dikkat çekiyor.

Bosch Professional, 18V akülü serisindeki geniş ürün gamıyla dikkat çekiyor. Farklı ihtiyaçlar ve kullanım alanlarına göre tasarlanmış BITURBO Brushless kömürsüz akülü motor teknolojisine sahip yüksek performanslı akülü kırıcı delicilerden vidalama ve somun sıkma makinelerine ve taşlama makinelerine kadar birçok ürün, kullanıcılara yüksek performans, hız, rahat kullanım gibi avantajlar sağlıyor.

Bu ürünlerden özellikle yenileme işlerinde öne çıkan; Bosch Professional GBH 180-LI akülü kırıcı delici, GDX 180-LI akülü vidalama/somun sıkma, GAS 18V- 10L süpürge ile kullanılan GSR 180/185-LI akülü delme/vidalama ve GWS 180-LI akülü taşlama makineleri kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Ürünler aynı zamanda profesyonellerin Bosch kalitesini uygun fiyatlarla deneyimlemesine olanak tanıyor.

Tek bir el aleti ile birden fazla uygulama GDX 180-LI Professional akülü vidalama/somun sıkma makinesi, iki farklı uç girişi sayesinde kullanıcıların birden fazla uygulamayı tek bir aletle yapabilmesini sağlamasıyla öne çıkıyor. Yüksek tork, yüksek darbe oranı ve dönüş hızıyla profesyonellerin işlerini çok daha çabuk bitirmesini sağlayan GDX 180-LI ve diğer tüm 18V akülü serisine, Bosch Professional web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bosch Elektrikli El Aletleri hakkında

Bosch Grubu’nun bir bölümü olan Robert Bosch Power Tools GmbH, dünyanın önde gelen elektrikli el aletleri, bahçe aletleri, elektrikli el aleti aksesuarları ve ölçüm aletleri sağlayıcılarından biridir. 2021 yılında, yaklaşık 21.000 çalışanla 5,8 milyar Euro’luk satış gerçekleştirilmiştir ve bu rakamın yaklaşık yüzde 80’i Almanya dışında elde edilmiştir. Bosch ve Dremel gibi markalara sahip olan bölüm, müşteri odaklılığı ve harika mühendislik süreçleri ile ön plana çıkmaktadır. Temel başarı faktörleri, yenilikçi güç ve yenilik hızıdır. Bosch Elektrikli El Aletleri, 2022 yılında elektrikli el aletleri, bahçe aletleri, aksesuarlar ve ölçüm aletlerinden oluşan dört iş segmentiyle pazara 100’ün üzerinde yeni ürün sunacak.

Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve servis tedarikçilerinden biridir. Dünya genelinde yaklaşık 402.600 çalışana sahiptir (31 Aralık 2021 itibarıyla). Şirket, 2021 yılında 78,7 milyar Euro’luk satış gerçekleştirdi. Bosch’un faaliyetleri dört sektöre ayrılıyor: Mobilite Çözümleri, Sanayi Teknolojileri, Tüketici Ürünleri ile Enerji ve Bina Teknolojisi. Dünyanın önde gelen IoT şirketlerinden biri olarak Bosch; akıllı evler, Sanayi 4.0 ve ağa bağlı mobilite için yenilikçi çözümler sunmaktadır. Bosch, sürdürülebilir, güvenli ve heyecan verici mobilite vizyonunu takip ediyor. Şirket; sensör teknolojisi, yazılım ve hizmet alanlarındaki tecrübesi ve kendi IoT bulutunu kullanarak müşterilerine; ağa bağlı, farklı alanları bir arada bulunduran ve tek bir kaynaktan elde edilen çözümler sunabiliyor. Bosch Grubu’nun stratejik hedefi ya yapay zeka içeren ya da yapay zeka yardımıyla geliştirilmiş veya üretilmiş olan ürünler ve çözümler ile ağa bağlı yaşamı kolaylaştırmaktır. Bosch, yenilikçi olan ve büyük bir ilgi gören ürünler ve servislerle dünya genelinde yaşam kalitesini iyileştirmektedir. Kısacası Bosch, ‘Yaşam için teknoloji’ oluşturur. Bosch Grubu, Robert Bosch GmbH ve yaklaşık 60 ülkedeki yaklaşık 440 bağlı kuruluşu ve bölge şirketinden oluşmaktadır. Satış ve servis ortakları dahil edildiğinde, Bosch’un küresel üretim, mühendislik ve satış ağı neredeyse dünyadaki tüm ülkeleri kapsıyor. Dünya genelinde 400’den fazla lokasyonuyla Bosch Grubu, 2020 yılının ilk çeyreğinden beri karbon nötrdür. Şirketin gelecekteki büyümesinin temeli, yenilikçi gücüdür. Bosch, dünya genelinde yaklaşık 128 lokasyonda araştırma ve geliştirme alanında yaklaşık 76.100 çalışana sahiptir ve bunların arasında 38.000’in üzerinde yazılım mühendisi bulunmaktadır.

Şirket, “Hassas Makine ve Elektrik Mühendisliği Atölyesi” olarak 1886 yılında Robert Bosch (1861-1942) tarafından Stuttgart’ta kurulmuştur. Robert Bosch GmbH’nin özel sahiplik yapısı, şirketin uzun vadede planlama yapmasını ve geleceğini koruma üzere önemli yatırımları yapmasını mümkün kılarak Bosch Grubu’nun girişimci özgürlüğünü garanti eder. Robert Bosch GmbH’nin yüzde doksan dört hissesi, bir vakıf olan Robert Bosch Stiftung GmbH’ye aittir. Geri kalan hisseler Robert Bosch GmbH’ye ve Bosch ailesinin sahibi bulunduğu bir şirkete aittir. Oy haklarının büyük bir çoğunluğu, bir endüstriyel tröst olan Robert Bosch Industrietreuhand KG’de bulunmaktadır. Girişimci sahiplik görevleri, tröst tarafından yürütülmektedir.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.